• Ana Sayfa
  • /
  • Kurumsal
  • /
  • Kentsel Dönüşüm Destek

Kentsel Dönüşüm Destek

Şehrimizde ve ilçemizde toplumsal gelişmenin yanı sıra ekonomik ve yapısal gelişmeler sürekli olarak insanoğlunun ihtiyaçlarına binaen farklılıklar göstermektedir. Kentel dönüşüm kavramı bilinçsiz yapılaşma, kaçak yapı, ekonomik kullanım ömrünü tamamlamış yapılar ve sorunlu alanların sağlıklı ve yaşanabilir hale getirilmesi için yıkıp yeniden yapma, canlandırma, sağlamlaştırma veya yeniden yapılandırma için proje üretilmesi ve uygulamaları içerir.

Günümüz şartlarına uygun kentsel ve sosyal donatı hizmetleri getirilerek olası tüm doğal afet riskleri de bertaraf edilecek şekilde yeniden yüksek standarlara haiz bir şekilde yapılandırılması” amaçlanmaktadır.

Yalazay Yapı olarak bizler eski, depreme dayanıksız, ekonomik kullanım ömrünü tamamlamış evinizi, işyerinizi ve hatta sitenizi Kentsel Dönüşüm Kapsamında yenilemek için bölgemizin yenilikçi kuruluşu olarak bizler hayat verdiğimiz onlarca projeden güç alarak gerekli tüm alt yapı, tecrübe, personel ve maddi olanakların tamamına haiz bulunmaktayız.

Kentsel Dönüşüm Kanunlarının sizlere sağlamış olduğu Kredi ve Kira yardımı olanakları ile Harç ve Vergi avantajlarından yararlanarak binanızı, sitenizi yenilemek istiyoruz. Kentsel dönüşüm avantajlarından yararlanmak ve ortaya çıkan bir çok yasal ayrıntılar ile tecrübeli ekibimiz ile sizin yerinize biz ilgileniyoruz.  Size sadece yeni iş yeriniz veya evinizin ulusal standartlarda yapılışını keyifle izlemek ve proje bitimine müteakip sevdikleriniz ile birlikte bu huzuru doyasıya yaşamak düşüyor.

Daha detaylı bilgi için size Yalazay Yapı Kentsel Dönüşüm ayrıntılarını yüz yüze görüşmek için ofisimizde bir acı kahve ikram edelim.  Bekliyoruz....

EMLAK ALMAK İSTİYORUM.

EMLAK ALMAK İSTİYORUM. Huzurlu yaşam alanları ve çok kazandıran
emlak yatırımları gerçekleştirmek için
doğru tercihi yapmak üzeresiniz...

ARSAMI DEĞERLENDİRMEK İSTİYORUM.

ARSAMI DEĞERLENDİRMEK İSTİYORUM. Arsanız üzerinde kalitesi ile adından söz ettiren
projelerimizden birinin yükselmesini istiyorsanız;
buyurun detayları görüşelim...

BİNAMI YENİLETMEK İSTİYORUM.

BİNAMI YENİLETMEK İSTİYORUM. Kentsel dönüşüm hizmetimizden yararlanmak, sağlam ve kaliteli yapılarda huzurlu bir
ömür geçirmek için buyrun görüşelim...